Agata Motak - Gabinety za HoryzontJestem psychoterapeutą Gestalt w trakcie szkolenia w Instytucie Gestalt w Krakowie, który przygotowuje mnie do certyfikacji EAGT (European Association for Gestalt Therapy) oraz PTPG (Polskie Towarzystwo Psychoterapii Gestalt). Obecnie współpracuje także z Fundacją Edukacja w Wolności, w której wspieram rozwój psychospołeczny dzieci i młodzieży.

Prowadzę terapię osób dorosłych i nastolatków, zmagających się z trudną sytuacją życiową, zaburzeniami lękowymi, nastroju i trudnościami w samorozwoju. Pracuję w nurcie Gestalt, który zakłada, że każdy człowiek ma zdolność do samoregulacji psychicznej oraz fizycznej, a psychoterapia jest jedną z dróg, która na nowo pomaga uzyskać tę zdolność. W pracy z klientem najważniejsze jest dla mnie budowanie relacji terapeutycznej opartej na zaufaniu, poczuciu bezpieczeństwa i szacunku. Towarzyszę klientom w przeżywaniu trudności i sukcesów, pomagam dotrzeć do źródła problemu i nauczyć się nowych rozwiązań, aby na powrót czerpać satysfakcję z życia. 

Posiadaną wiedzę i doświadczenie regularnie poszerzam, uczestnicząc w licznych specjalistycznych szkoleniach, treningach psychoterapeutycznych oraz warsztatach pracy z ciałem. Pracuję w oparciu o zasady Kodeksu Etycznego Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt (EAGT), zgodnie z którym swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Swoje wsparcie terapeutyczne kieruje do osób, które:

  • doświadczają stanów lękowych,
  • doświadczają zaburzeń nastroju, 
  • zmagają się z poczuciem pustki, wyobcowania czy braku sensu,
  • doświadczają trudności w budowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi,
  • są zainteresowane rozwojem osobistym. 
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz