za Horyzont

CZYLI GDZIE DOKŁADNIE?

Z pewnością poza granice widzialnego i znanego świata, który stał się strefą dyskomfortu. Decydujemy się podjąć wyzwanie pracy terapeutycznej, gdy nasze prywatne widnokręgi stają się boleśnie przytłaczające.

Skuteczna psychoterapia, poniekąd jak podróżowanie w nieznane miejsca, odkrywa przed nami nowe perspektywy i uczy patrzenia na siebie w innych kontekstach. Jedne podróże trwają miesiące, inne całe lata. Zmiana sposobu myślenia – wewnętrznego horyzontu – może być subtelna, lecz w końcu przychodzi i okazuje się być kluczowa dla harmonijnego życia ze sobą i zdrowych relacji z bliskimi.

Nasze Gabinety to dosłownie i emocjonalnie bezpieczna przestrzeń, gdzie możecie Państwo stawić czoła wyzwaniom i rozwinąć pełnię swojego potencjału.

Poznaj naszych Ekspertów

Osoba terapeuty i jakość świadczonej usługi mają większe znaczenie dla skuteczności procesu niż większość pozostałych czynników. Zróżnicowany zespół doświadczonych ekspertów to gwarancja, że dokonacie Państwo dobrego wyboru. Z dumą przedstawiamy naszych specjalistów:

DOŁĄCZ do zespołu!

Zapraszamy do współpracy doświadczonych psychoterapeutów, psychologów i psychiatrów z każdej wiodącej orientacji teoretycznej. Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia z biogramem zawodowym na adres kontakt@gabinetyzahoryzont.pl lub o skorzystanie z formularza.

NASI PARTNERZY

Tym spośród Państwa, którzy chcieliby skorzystać z usług psychoterapii w innych rejonach kraju, polecamy partnerskie zespoły terapeutyczne i centra pomocy psychologicznej.
agnieszka-skawinska-psychoterapia-krakow

Agnieszka Skawińska

Kraków
LOGO color

W stronę CENTRUM

Katowice