za Horyzont

CZYLI GDZIE DOKŁADNIE?

Z pewnością poza granice widzialnego i znanego świata, który stał się strefą dyskomfortu. Decydujemy się podjąć wyzwanie pracy terapeutycznej, gdy nasze prywatne widnokręgi stają się boleśnie przytłaczające.

Skuteczna psychoterapia, poniekąd jak podróżowanie w nieznane miejsca, odkrywa przed nami nowe perspektywy i uczy patrzenia na siebie w innych kontekstach. Jedne podróże trwają miesiące, inne całe lata. Zmiana sposobu myślenia – wewnętrznego horyzontu – może być subtelna, lecz w końcu przychodzi i okazuje się być kluczowa dla harmonijnego życia ze sobą i zdrowych relacji z bliskimi.

Nasze Gabinety to dosłownie i emocjonalnie bezpieczna przestrzeń, gdzie możecie Państwo stawić czoła wyzwaniom i rozwinąć pełnię swojego potencjału.

Poznaj naszych Ekspertów

Osoba terapeuty i jakość świadczonej usługi mają większe znaczenie dla skuteczności procesu niż większość pozostałych czynników. Zróżnicowany zespół doświadczonych ekspertów to gwarancja, że dokonacie Państwo dobrego wyboru. Z dumą przedstawiamy naszych specjalistów:

W psychoterapii najbliższe jest mi podejście eklektyczne, dzięki któremu w praktyce mogę łączyć różne metody i sposoby rozumienia człowieka. Wspólnie rozpoczynamy podróż psychoterapeutyczną, asymilując doświadczenia pacjenta, pomagam w zrozumieniu reakcji emocjonalnych i uznaniu ich za użyteczne w życiu. Oferuję terapię indywidualną dorosłych.

Czytaj więcej
Jan Słowiński - Gabinety za Horyzont

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Zajmuję się psychoterapią od 2010 roku. Pomagam osobom zmagającym się z nerwicą, depresją, stanami lękowymi, zaburzeniami osobowości i uzależnieniami. W swojej pracy kieruję się głębokim przekonaniem, że każdy człowiek posiada wszelkie zasoby do samoleczenia i samoregulacji oraz do życia w harmonii z otoczeniem.

Czytaj więcej
Ewelina Purcelewska - Gabinety za Horyzont

W pracy terapeutycznej integruję różne nurty, dobierając metody i techniki pracy w zależności od zgłaszanych trudności i potrzeb danej osoby. Swoją pracę poddaję stałej superwizji. Na bieżąco uczestniczę w szkoleniach i kursach, by jak najlepiej i skutecznie pomagać osobom, zgłaszającym się do mnie na terapię. Jestem psychoterapeutą i certyfikowanym trenerem MBTI®.

Czytaj więcej

DOŁĄCZ do zespołu!

Zapraszamy do współpracy doświadczonych psychoterapeutów, psychologów i psychiatrów z każdej wiodącej orientacji teoretycznej. Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia z biogramem zawodowym na adres kontakt@gabinetyzahoryzont.pl lub o skorzystanie z formularza.

NASI PARTNERZY

Tym spośród Państwa, którzy chcieliby skorzystać z usług psychoterapii w innych rejonach kraju, polecamy partnerskie zespoły terapeutyczne i centra pomocy psychologicznej.
agnieszka-skawinska-psychoterapia-krakow

Agnieszka Skawińska

Kraków
LOGO color

W stronę CENTRUM

Katowice